Stanplus+ to marka wysokiej jakości systemów zabudowy wnętrz, umożliwiających przemyślane i funkcjonalne wykorzystanie przestrzeni w mieszkaniu, biurze, na poddaszu.

Pojemne szafy i garderoby, przeszklone, zabezpieczone przed kurzem biblioteki, ukryte schowki gospodarcze - to rozwiązania pożądane w każdym nowoczesnym wnętrzu. Sieć autoryzowanych przedstawicieli STANplus+ zapewnia całościową obsługę klienta od projektu po wykonanie kompletnej zabudowy z użyciem odpowiedniego typu drzwi: przesuwanych, składanych lub uchylnych.

Perfekcja

Perfekcyjne rozwiązania konstrukcyjne i doskonałe mechanizmy stosowane w systemach STANplus+ sprawiają, że wysokie drzwi, sięgające od podłogi do sufitu, poruszają się lekko i bezszelestnie.

Bezpieczeństwo

Wypełnienia szklane, które wybraliśmy do skrzydeł drzwiowych STANplus+: lustra, szyby bezbarwne i matowe, szyby lakierowane - to wyłącznie szkło bezpieczne, wzmocnione specjalną folią.

Mamy świadomość że produkty STANplus+ będą Państwu towarzyszyć przez lata. Dlatego zadbaliśmy o wybór wysokiej jakości materiałów i mechanizmów gwaran- tujących sprawne funkcjonowanie. Udzielamy gwarancji do 5 lat.

Drzwi przesuwane

Drzwi przesuwane, najczęściej używane, to idealne rozwiązanie dla zabudowy kilkumetrowej przestrzeni od ściany do ściany, oraz dla wszelkiego rodzaju wnęk o szerokości większej niż 90 cm. Szerokie skrzydła przesuwane (do 120 cm) sprawiają efektowne wrażenie przesuwających się ścian. Ramy Bergamo o profilu wklęsłym proponujemy Klientom mającym upodobanie do klasycznej prostoty. Ramy Visconti - owalne z wygodnym uchwytem, stosowane w systemie przesuwanym i uchylnym, znajdą zapewne uznanie u osób o wyrafinowanym guście.

Drzwi składane

W wąskiej przestrzeni, nie przekraczającej 90 cm, znakomicie sprawdzają się skrzydła składane lub uchylne, udostępniające po otwarciu całą szerokość wnęki. Ramy Treviso - wąskie i delikatne, stosowane do drzwi składanych, mają charakter uniwersalny.

Drzwi uchylne

Drzwi uchylne to doskonałe rozwiązanie dla tradycyjnej biblioteki, czy narożnej przeszklonej witryny. Stosujemy tutaj ramy Visconti. Łączenie systemu przesuwanego z uchylnym pozwala na jednorodne zamknięcie przestrzeni narożnej na planie litery "L", oraz na budowanie szaf ze skośnie ściętym narożnikiem

W celu zapoznania się ze szczegółową ofertą zabudowy wnęk, zapraszamy do naszego salonu w Rybniku na ul. Chrobrego 6 [DH Hermes 1 piętro]
lub prosimy o kontakt elektroniczny: biuro@eurostyl.rybnik.pl
Zabudowa wnęk :: EUROSTYL ::
   Strona Główna

   Łazienki
   Wanny
   Kabiny prysznicowe
   Armatura
   Dodatki łazienkowe
   Akcesoria instalacyjne
   Meble łazienkowe
   Płytki ceramiczne
   Ceramika
   Hydromasaż

   Sauny
   Standardowe
   Standardowe narożne
   Komfortowe
   Komfortowe narożne
   Sauny nietypowe
   Sauny zewnętrzne
   Sauny z litego drewna
   Kabiny ciepła
   Kombikabiny
   Piece
   Akcesoria
   Sauny na wymiar

   Zabudowa Wnęk

   Wyszukiwarka
   Sklep internetowy
   Kontakt

Szukaj:


   Nasi Producenci:


Zabudowa wnęk